Pokoje gościnne STER w Krynicy Morskiej:
Ul. Górników 37,
Ul. Portowa 1B
Tel.: 505035458

Więcej o nas na Facebooku


Firma Tawerna STER
Ewa Mądra
82-120 Krynica Morska,
Ul. Portowa 1B
NIP: 578 147 93 87

Szanowni Państwo,
od dnia 25 maja 2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwane Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych z określeniem „RODO” i /lub „GDPR”.

W związku z nowymi standardami ochrony danych, Firma Tawerna STER Ewa Mądra z siedzibą w 82-120 Krynica Morska, ul. Portowa 1B zaktualizowała Politykę Prywatności, w szczególności w zakresie przysługujących Państwu praw, w tym prawa do cofnięcia zgody.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/łam poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Firma Tawerna STER Ewa Mądra z siedzibą w Krynicy Morskiej przy ul. Portowej 1B. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie zgodnie z naszą polityką prywatności i nie będą udostępniane osobom trzecim.

Oświadczam, że zapoznałem/łam się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Instagram