Witaj w Krynicy Morskiej!

Tutaj zawsze świeci słońce… Zapraszamy na nasz Fanpage

Krynica Morska – perła Mierzei Wiślanej.

Dlaczego warto TERAZ tu przyjechać?🌲🌲🐿🌲🏠👨‍👩‍👦‍👦

1. Ucieczka od trującego SMOGU.😷
Krynica Morska położona jest na północy Polski, między dwoma zbiornikami wodnymi — Morzem Bałtyckim (od północy) a Zalewem Wiślanym (od południa). Cienki pasek zalesionego lądu w otwartym terenie, w połączeniu z morskim wiatrem sprawia, że powietrze w tym regionie Polski jest czyste i wolne od toksycznego smogu, a bogate w jod.

2. Bardzo duża ilość JODU w powietrzu.💙
JOD ma zbawienny wpływ na nasz organizm. Wpływa on na prawidłowe działanie tarczycy oraz podnosi odporność organizmu. Właśnie zimą nad morzem jest jego najwięcej.

3. CISZA, spokój, mniej turystów.👫
Jeśli jesteśmy zmęczeni zgiełkiem miasta, to warto przyjechać właśnie na mierzeję. Mała ilość turystów przedkłada się na spokój i ciszę.

4. Od jesieni do wiosny jest znacznie TANIEJ niż latem.💰
Ceny noclegów są znacznie mniejsze, nawet do 40 procent. Dużo łatwiej znaleźć miejsce noclegowe w upodobanej przez siebie lokalizacji. Jeśli chodzi o restauracje, kawiarnie, czy sklepy z pamiątkami, to ceny są podobne jak w sezonie letnim.

Pajak i mucha - bursztyn

Bursztyn z muchą i pająkiem

5. Duża ilość BURSZTYNU na plaży.🏖
Podczas spacerów brzegiem morza, można znaleźć bursztyny, tzw. Złoto Bałtyku. Jest jego najwięcej po sztormach, kiedy pogoda się uspokaja.

6. Bo nie trzeba się NUDZIĆ.🏊‍♀
W Krynicy Morskiej można aktywnie spędzić czas nawet zimą. Wspaniała pogoda na przedwiośniu umożliwia nie tylko spacery, ale również jazdę na rowerze. Do tego służy nowo wybudowana leśna ścieżka rowerowa, a i wypożyczalnia rowerów jest na miejscu. Dla lubiących kąpiele ze wspaniałą zabawą polecamy aqua park. Posiada on dwie zjeżdżalnie, strefę dla dzieci, sztuczne fale, strefy jacuzzi oraz sauny.

 

Obserwuj i polub nas:

1 Komentarz

Komentator WordPress · 5 lutego 2019 o 22:47

Cześć, to jest komentarz.
Aby zapoznać się z moderowaniem, edycją i usuwaniem komentarzy, należy odwiedzić ekran Komentarze w kokpicie.
Awatary komentujących pochodzą z Gravatara.

Dodaj komentarz

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Instagram